مراحل طراحی وب سایت اختصاصی شرکت زد تیم

مراحل طراحی وب سایت شرکت زد تیم به چه صورت است ؟

مراحل طراحی سایت زد تیم به چه صورت است ؟


معمولا برای این که یک سایت و یا یک پرتالی برای مجموعه طراحی شود یکسری رعایت مراحل طراحی سایت فی ما بین کارفرما و مجری نیاز است . میتوان مراحلی را که شما برای یک طراحی وب سایت باید سپری کنید را در زیر بدان بپردازیم :


چه نوع سایتی شما نیاز دارید ؟

خوب انتخاب این که هدف از بیزینس شما چست  چه نوع سبک وب سایت مناسب بیزینس شما خواهد بود یکی از اولین اقدامات که باید از سوی کارفرما مشخص شود . سایت ها از نوع تنوع میتوان در بخش های طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی وب سایت b2b ، طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی وب سایت کاتالوگی ، طراحی وب سایت خبری ، طراحی وب سایت موضوع خاص ( دانلود ، پرداخت آنلاین ، فیلم و موزیک ، وب اپلیکیشن های خاص و ... ) طراحی سایت شخصی ، طراحی وب سایت های دسته آموزشی  ( دانشگاهی ، مدارس و ... ) طراحی سایت وب سایت صنعتی و طراحی سایت ساختمانی وب سایت دولتی و سازمانی تقسیم بندی میشود .
هدف از وب سایت شما چیست ؟
خوب  تعریف این که قرار است در وب سایت خود اقدام به چه عملی نمایید و در حالت کلی مورد تایید قوانین رایانه ای کشور جمهوری اسلامی ایران باشد نیز از جمله مسائلی است که باید مجری در جریان آن قرار بگیرد . ارائه خدمات و محصولات شما برای این که برند زد تیم به عنوان مجری آن باشد باید شامل قوانین رایانامه کشور باشد .

انتخاب شرکت مناسب طراحی سایت در شهر خود و یا شرکت های برتر در استان های دیگر

 
انتخاب یک شرکت به عنوان مجری طراحی وب سایت باید دارای ویژگی های زیر باشد :

  1. باید بتوانید نیازهای شما را به صورت اختصاصی طراحی نماید ( استفاده از سیستم های اپن سورس را میتوانید در شرکت های دیگر تجربه نمایید زیرا شرکت زد تیم با این که توانایی بالایی در طراحی وب سایت های اپن سورس در 10 سال گذشته دارد ولی اکنون با توجه به تغییر سیاست های شرکتی خود اقدام به مدت 2 سال است که سی ام اس اختصاصی خود با زبان برنامه نویسی php – laravel استفاده مینماید و هر آنچه را که کاربران بخواهند را برای آنها خلق مینماید در صورتی که این امکان در سیستم های طراحی وب سایت وردپرس wordpress و سیستم مدیریت محتوا جوملا امکان پذیر نبوده و اگر هم باشد با توجه به تجربه ما در این خصوص و به عنوان دولوپر و توسعه گر این سیستم مدیریت محتوا در ایران شرکت های کمی میتوانند این عمل را برای شما انجام دهند ).
    در نهایت باید گفت که شرکتی را انتخاب کنید که توانایی این را داشته باشد که نیازهای شما را و آنچه را که در ذهن دارید را برای شما خلق نماید این عمل را نمی توان با سی ام اس های جوملا و وردپرس انجام داد .
  2. از شرکت های مجری در این خصوص نمونه کار بخواهید تا با دیدن نمونه کارهای آنها از قدرت آنها با خبر شوید.
  3. با شرکت مجری جلسه ای را صورت دهید که با توجه به سوالاتی که از آنها میپرسید بتوانید به قدرت برنامه نویسی آنها پی ببرید.
  4. این را توجه داشته باشید که با توجه به خدمات وبی که شرکت ها انجام میدهند اقدام به اخذ هزینه از شما میکنند ممکن است شرکتی وب سایت شما را به صورت ارزان برای شما طراحی نماید و شعار آنها طراحی سایت ارزان باشد ولی این خدمات در زد یم در شرکت طراحی سایت زد تیم جایگاهی ندارد زیرا متخصصین زد تیم با توجه به تخصص 10 ساله خود با شرکت هایی که بازار وب ایران را به چالش برده اند متفاوت است و این را بدانید که قیمت های طراحی یک وب سایت همچون یک ماشین است و این امکان ندارد که شرکتی یک محصول بنز را به قیمت فوق العاده پایین به شما بفروشد و خدماتی در حد شرکت مازراتی به شما بدهد پس کیفیت سرمایه گزاری خود را در نظر بگیرید تا به این مرحله نرسید که برخی مشتریان به ما میگویند که شرکت X برای ما سایت را با قیمت 200 هزار تومان طراحی کرده و یا یک شرکت به ما پیشنهاد طراحی وب سایت با این همه امکانات با قیمت 1 میلیون تومان داده است مطمئن باشید که این آرمان شهری را که آن شرکتها برای شما تصویر سازی مینمایند با شکست مواجه خواهد شد زیرا این شرکت ها در بخش امنیت و پشتیبانی شما را تنها خواهند گذاشت.
  5. این را را در نظر داشته باشید برای این که به یک برند تبدیل شوید باید مثل یک برند رفتار کنید حتی اگر یک استارت آپ باشید .
  6. به شرکتی اعتماد کنید که مشتریان به نام و مشریان موفقی داشته باشد : این مسئله نیز بسیار مهم است که آیا شرکتی که اقدام به طراحی وب سایت برای شرکت دیگری مینماید میتواند آن بنگاه را به سود دهی برساند یا او را در این مسیر تنها خواهد گذاشت مهم ترین مسئله ای که شرکت طراحی سات زد تیم با آن برخورد میشود این است که شرکت های طراح فقط طراح هستند و نمی توانند در بحث تجارت آنلاین و دیجیتال مارکتینگ شرکت ها را پوشش دهند و این مسئله است که شرکت زد تیم از مبتکران آن در کشور بوده است . پس شرکتی را انتخاب نمایید که بتواند علاوه بر طراحی سایت مجموعه شما در بخش دیجیتال مارکتینگ و بحث های تخصصی بازاریابی موتورهای جست و جو گر شما را در این مسیر تنها نگذارند.



انتخاب نام برند و نام دامنه برای مجموعه وب سایت شما چگونه باید باشد .

یکی از مسائلی که شاید شما نیز با آن برخورد کرده باشید این اس که اگر شرکتی تازه تاسیسی هستید باید برای خود یک نام برند انتخاب کنید و اگر این نام برند برای شما اهمیت بالایی داشته باشد باید همان را به نحوی زیباتر برای وب سایت خود انتخاب کنید در این مقاله در مورد نحوه ی انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت شما توضیح داده ایم . پس یکی از مباحث اصلی طراحی وب سایت ، انتخاب نام دامنه است .


انتخاب شرکت هاستینگ مناسب برای وب سایت خود چه شرکتی است ؟


بعد از این که نام مناسب را برای وب سایت خود انتخاب کردید مسئله بعدی بحث شرکت هاستینگ مورد اعتماد است شرکت های متعددی در ایران هستند که پشتیبانی وب سایت شما را بر عهده خواهند گرفت ولی این مسئله را در نظر بگیرید آیا هزینه 20 تا 40 هزار تومان برای پشتیبانی وب سایت شما که ممکن است تراکنش میلیونی روی آن باشد و یا این که شما یک شرکت نفتی و یا شرکت کشتی رانی هستید آیا میتوان همچون وب سایت های small business اقدام به تهیه هاستینگ برای مجموعه خود ؟ قطعا بحث امنیت و بحث پشتیبانی از وب سایت شما نیز یکی از مسائلی است که باید کلیه سورس کد های وب سایت شما و تراکنش های شما را تحت نظر امنیت خود قرار دهد تا مورد حمله هکر ها واقع نشود . این اطمینان  خاطر را شرکت طرکت طراحی وب سایت اختصاصی زد تیم به شما خواهد داد تا همچون 140 مشتری خود دیگر نیاز به شرکت پشتیبانی هاستینگ دیگری نخواهید داشت زیرا با سرورهای اختصاصی شرکت زد تیم در قالب شرکت زد بیت بالاترین کیفیت امنیتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد . اطمینان دیگر این است که اگر هم شرکت و سایت شما مورد اتک هکرها واقع شود به راحتی میتوانید در کافی شاپ های محله تان اقدام به سفارش نوشیدنی مورد علاقه خود نمایید : )


نخستین جلسه و طرح بیزینس پلن سایت شما


برای طراحی وب سایت خود در بخش مراحل اولیه ای طراحی وب سایت اختصاصی معمولا در مورد نیازهای شما و توانمندی های شرکت طراحی سایت زد تیم جلسه ای صورت میگیرد که در آن جلسه در مورد هزینه های احتمالی پروژه طمان پروژه و طرح گرافیکی پیشنهادی و سایت هایی که فکر میکنید میتواند بیزینس شما نیز از آن امکانات استفاده شود مطرح میشود .


عقد قرارداد با شرکت زد تیم برای طراحی وب سایت

پس از عقد قرارداد با شرکت طراحی سایت در کرج زد تیم مراحل زیر دنبال خواهد شد تا پروژه شما با کیفیت بالا پیش رود . در ابتدا در هنگام عقد قرارداد درصدی به عنوان پیش پرداخت از سوی شما به شرکت مجری که زد تیم میباشد پرداخت میگردد در مرحله بعدی شرکت زد تیم اقدام به شروع برنامه نویسی اختصاصی برای شما در موضوعیتی که وب سایت شما دارد مینماید و طرح های گرافیکی اولیه را آماده سازی مینماید . پس از زمان تخمین زده شده و هماهنگ شده با کارفرما زد تیم سایت شما را به فاز دوم خود خواهد رساند با توجه به قرارداد مفاد فاز 2 قرارداد مشخص میگردد و شرکت کارفرما اقدام به پرداخت فاز 2 به مجری مینماید پس از اینکه فاز 2 نیز به مجری پرداخت گردید زد تیم کار برای فاز نهایی پیش میبرد و پس از نهایی کردن پروژه و تحویل دسترسی به کارفرما و آموزش کار با سیستم و وب سایت اختصاصی شما اقدام به دریافت فاز نهایی مینماید .


بحث پشتیبانی وب سایت سایت های زد تیم

هر نرم افزاری باید یک نوع گارانتی و پشتیبانی مدت دار داشته باشد تیم زد تیم برای برطرف کردن مشکلات احتمالی در سیستم طراحی شده برای کارفرما اقدام به گارانتی وب سایت خود و نرم افزار تحت وب خود به مشتریان مینمایند تا خیال آنها پس از تحویل کار و نسخه نرم افزاری وب سایت راحت باشد . این مدت زمان با توجه به حجم پروژه متغییر است .


مراحل طراحی سایت در کرج و یا مراحل طراحی سایت در تهران ممکن با توجه موقعیت جغرافیایی کارفرما و مجری ممکن است متفاوت باشد که میتوانید با شرکت زد تیم تماس حاصل نمایید تا در این مورد شما را راهنمایی نماییم. هم اکنون اگر پس از این توضیحات در مورد مراحل طراحی وب سایت شرکت زد تیم سوالی همچنان برای شما حل نشده است میتوانید به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و اقدام به حل مشکلات خود نمایید. منتظر تماس شما هستیم : )