طراحی وب سایت ساختمانی

زدتیم بهترین مجری طراحی وب سایت اختصاصی ساختمانی و عمرانی

طراحی وب سایت ساختمانی | طراحی و ساخت سایت عمرانی زد تیم


در واقع به مهارت ساخت صفحات وب طراحی سایت می گویند. طراحان سایت باید بتوانند یک سامانه اطلاعاتی از پرونده های متنی را که به هم متصل می باشد از طریق طراحی به ساخت وب (که شامل اطلاعاتی شامل متن، تصویر، ویدیو و سایر محتویات چندرسانه ای هستند) بپردازند و تا از این طریق قابل مشاهده باشند. طراحی سایت به چندین شاخه های مختلف تقسیم می شود طراحی وب سایت ساختمانی یکی از مهمترین طراحی هایی می باشد که گروه طراحان سایت ما توانسته اند در آن خوش درخشند.
کم هزینه ترین تبلیغات برای یک شرکت می توان به طراحی سایت در فضای مجازی دانست یکی از این تبلیغات بسیار مفید که شرکت شما را به هدف تبلیغات، جذب مشتری، می رساند. برای داشتن سایت مناسب در فضای مجازی معمولا باید به شرکتی اعتماد کرد که همانطور که کاربلد می باشد به صورت حرفه ای بتواند سایتی را به مردم معرفی کند که شامل تمام خدمات شرکت شما باشد به عنوان نمونه می توانیم از نمونه کارهای گروه zteam
به فروشگاه اینترنتی خوراک مارکت اشاره کنیم که توانسته برای اولین بار در سطح استان البرز به فروش محصولات لبنی خود بپردازد.
گروه زدتیم جهت تبلیغات محصولات شما که در شرکت های معماری، عمرانی، ساختمانی، اینترنت فعالیت دارید برنامه های ویژه ای دارد. جهت تماس با ما می توانید تنها یکبار کلیک کنید.
قیمت های طراحی سایت ساختمانی توسط طراحان سایت ما بسیار مناسب می باشد و طبق خواسته های شما پیش می رود به این صورت که اگر درطول زمان تغییراتی کند یا به سمت وب اپلیکیشن پیش رود، قیمت ها تغییر به خصوصی می کنند چرا که داشتن نوع متفاوتی از تبلیغات برای شناساندن محصولاتتان می تواند تاثیر بسیار مثبتی نسبت به انواع دیگری از تبلیغات داشته باشد.


چگونه سایت ساختمانی داشته باشیم؟

دلایل اصلی که کارفرماها به داشتن سایت ساختمانی ترغیب می شوند نشان دادن محصولاتشان، کم هزینه بودن تبلیغات، هم چنین مهم ترین دلیل آن به روز بودن و استفاده از تکنولوژی در بازاریابی جهانی می باشد.در عین این حال کارفرمایان تمایل دارند که سایت ساختمانی حرفه ای و با قیمت مناسب داشته باشند
طراحان وب زدتیم همواره به ارائه خدمات در حوزه طراحی سایت ساختمانی حرفه ای می پردازند. برای تکمیل اطلاعات خود کلیک کنید.
برای اینکه چالش خود را به هدف تبدیل کنید و بیشتر دیده شوید در میان تمامی رقبای خود سات خود را به ما بسپارید چرا که زدتیم با پوشش دادن و پشتیبانی سایت شما می تواند کمکی در بازاریابی شرکت شما باشد. زد تیم باداشتن تیم سئو و رعایت اصول سئو تا به حال توانسته کلمات کیلید مانند ثبت شرکت، ثبت برند، نقاشی سقفی و... در میان رقبا اولین باشد. مراحل ساخت سایت ساختمانی شرایط خاص و هم چنین دارای ساختاری استاندارد دارد برای اطلاع از مراحل ساخت سایت ساختمانی تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.


مراحل طراحی سایت ساختمانی چیست؟

گروه زد تیم برای طراحی سایت ساختمانی صفر تا صد کنار شما می باشد. پس اولین مرحله در راه اندازی یک سایت اینترنتی انتخاب شرکت مناسب برای میزبانی سایت شما می باشد. سرورهای قدرتمندی در داخل و خارج از کشور می توانند میزبانی سایت شما را برعهدا گیرند اما بهتر آن است که از شرکتی خریداری کنید که تمام کارهای سایت شما را انجام می دهد. تمامی خدمات طراحی سایت ساختمانی از جمله میزبانی سایت شما را گروه طراحی سایت زدتیم انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زدبیت وابسته به شرکت زدتیم مراجعه کنید.انتخاب میزبانی سایت شما
طراحی ساده ای که از کل نقشه سایت خود در ذهنتان دارید برروی کاغذ طرحی ساده از چهارچوب سایتتان می کشید و در صورت تایید به دنبال طرح های گرافیکی می روید که معمولا طراحان سایت به علت داشتن اطلاعات از طراحی و گرافیک می توانند پاسخ گوی نیازهای شما باشند. معمولا طراحی سایت هایی با گرافیک سنگین به دو یا سه نفر نیاز دارد که می توانند نتیجه بهتری بگیرند ولی در صورتی که طراح سایت از طراحی و گرافیک اطلاعاتی داشته باشد می تواند به تنهایی کار بهتری را ارائه دهد.
جهت مشاهده نمونه کارهای زدتیم تنها یکبار کلیک کنید.


دلایل اصلی استفاده از سایت ساختمانی چیست؟

 •  نمایش محصولات و دارا بودن فضای رقابتی و به این ترتیب افزایش کیفیت جنس شما را در پی دارد
 • می توانید به سابقه شرکت خود اشاره کنید. سابقه کاری
 • در راستای دیده شدن زیادن شرکت مشخصا فروش زیادی هم خواهید داشت.
 • اینترنتی بودن بیزینس ساختمانی : مردم به علت سهولت خرید در فضای مجازی و امکان مقایسه قیمت ها و... به خرید اینترنتی روی آورده اند و بیشتر فروش شرکت ها روی به طراحی و ساخت سایت های ساختمانی آورده اند.
 • گستردگی بازار هدف : در سایت های فروشگاهی ه هدف شناساندن اجناس و هدف شرکت ها می باشد می توان به راحتی جنس ها را با هم مقایسه کرد.
 • نمایش پروژه های ساختمانی شرکت شما : معمولا شرکت های معروف برای نمایش اجناس و پروژه های خود از نمایشگاه های پرهزینه ای استفاده می کنند که معمولا با شکست روبرو می شوند. دلایل اصلی آن ابتدا: مراجعه عموم کم بوده و یا فقط افرادی که زمان و وقت اضافه داشته باشند به این نمایشگاه ها مراجعه می کنند دوم: هزینه برگزاری این نمایشگاه ها بسیار سنگین و گزاف می باشد. در حالیکه طراحان سایت می توانند در کسری از زمان، شما ره به هدف برسانند.
 • دریافت سفارشات اینترنتی : سفارشات با سرعت بیشتری دریافت می گردند و امکان اشتباه در ان بسیار کم می باشد.
 • ارتباط آنلاین با مشتریان : در پرسش و پاسخ هایی که زمان بازدید کاربران از سایت می شود می توانید به خواسته ها و نیازهای مردم بیشتر پی برید و در صورت لزوم از آن ها ایده گرفته و در جهت بهبود خدمت رسانی شرکت یا موسسه تان به کار گیرید.
 • دارا بودن سیستم پیام رسانی :مهم ترین کاربرد سیستم پیام رسانی احساس اطمینان به مشتریان می دهد که از شرکت های واهی و موسسه های ساختگی روبرو نیستند و هدف شما در راستای جلب اطمینان خاطر مشتریانتان است.

    و...

هزینه ساخت و راه اندازی وب سایت ساختمانی چقدر است ؟

معمولا اعلام قیمت طراحی وب سایت های ساختمانی متفاوت میباشد و نمی توان برای قیمت را برای سایت های ساختمانی بدون دانستن به ویژگی های مورد نیاز کاربران تعیین نمود . با توجه به این اینکه کلیه وب سایت های ساختمانی زد تیم به صورت حرفه ای و اختصاصی برای مشتریان طراحی میشود میتوانید با جلسه اولیه ای که با تیم زد تیم خواهید داشت از قیمت پروژه خود با خبر گردید . کلیه هزینه ها و قیمت های اعلامی از سوی زد تیم با توجه به میزان زمان تخمین زده شده برای پروژه و امکاناتی مد نظر کارفرما متغییر میباشد . جهت اطلاع از توضیحات و قیمت طراحی وب سایت به صفحه آن مراجعه نمایید.

خدمات طراحی وب سایت زد تیم در کدام شهرهای کشور فعال است ؟

با توجه به داشتن مرکز های خدمات وب سایت زد تیم در شهرهای مختلف ایران میتوان تمرکز طراحی وب سایت زد تیم را در شهرهای مهم زیر تعریف کرد هر چند که در دیگر شهرهای دیگر ایران نیز زد تیم قادر به خدمت رسانی به مهندسین و کارفرمایان میباشد.هر چند که تمرکز رسمی ما طراحی سایت در کرج میباشد ولی در دیگر شهرهای دیگر ایران نیز مشتریان رضایتمند زیادی داریم

 • طراحی وب سایت ساختمانی در کرج
 • طراحی وب سایت ساختمانی در تهران
 • طراحی وب سایت ساختمانی در تبریز
 • طراحی وب سایت ساختمانی در رشت

شما میتوانید از نمونه کارهای طراحی سایت ساختمانی زد تیم دیدن نمایید و اگر تمایل داشتید با نمونه کارهای بیشتر و دیگر خدمات زد تیم با خبر گردید به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و سوالات خود را از ما بپرسید : )