طراحی سایت حرفه ای صنعتی توسط شرکت زد تیم

طراحی سایت حرفه ای صنعتی توسط شرکت زد تیم

چرا زد تیم بهترین تیم طراحی سایت صنعتی است ؟

همانگونه که از نام صنعتی مشخص است طراحی سایت صنعتی در جهت شناساندن و معرفی شرکت ها و کارخانجاتی می باشد که می خواهند تبلیغات گزاف و گاهی بیهوده ای در جهت معرفی خدمات خود داشته باشند. زد تیم با توجه به سابقه طولانی خود در بخش طراحی وب سایت های ساختمانی و سایت های معرفی خدمات و محصولات صنعتی میتواند گزینه مناسبی برای کسب و کارهای صنعتی باشد . این تیم با درک نیازهای کارفرمایان و بررسی و تحلیل جامعه کسب و کارهای صنعتی و رقبای احتمالی این قشر و با دانش برنامه نویسی خود توانسته است وب سایت های زیادی را در عرصه صنعتی به مرحله اجرا و طراحی برساند. طراحان سایت زدتیم برای رفع مشکل کارفرمایان و صاحبان شغل های صنعتی پیشنهادات ویژه ای دارد. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.


چرا باید سایت صنعتی داشته باشیم؟

مهم ترین مرحله در طراحی سایت صنعتی داشتن تجربه کافی طراح سایت شما می باشد. پرواضح می باشد که طراحی سایت هنری می باشد که طراح دید گرافیکی و هم چنین کدنویسی قوی داشته باشد که گروه زدتیم بهترین طراحان سایت را با لحاظ موارد ذکر شده در کادر حرفه ای خود دارد. دلیل اصلی اینکه صاحبان مشاغل صنعتی وتولیدی از سایت های صنعتی استفاده می کنند این می باشد که زمان تبلیغات به صورت تراکت و یا برگزاری نمایشگاه های کسالت بار بی هدف، پایان یافته و معمولا بی نتیجه بوده حداقل بازدهی و نتیجه سایت را ندارد.

زمانیکه موسسه شما دارای سایت اختصاصی و شخصی صرفا جهت نمایش خدماتتان باشد مزایای بسیاری دارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:


ارتباط با مشتریان مهمترین مزیت سایت حرفه ای صنعتی  می باشد که با صرف هزینه و زمان کم میتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید در این صورت می توان به نیازهای مشتری ها پی برد و در جهت افزایش کیفیت خدماتتان استفاده کرد. هم چنین شما با داشتن سایت اختصاصی صنعتی می توانید با مشتریان خارجی در ارتباط باشید و بستر معرفی محصولاتتان را به خارج از محدوده مرزها بگسترانید.
ما به کسانی که شرکت های تولیدی دارند (نمونه کار) کمک کرده ایم که با داشتن سایت ارزان تر از تعرفه های طراحان سایت دیگر به افزایش کسب و کار خود کمک کرده است.
طراحی ساده سایت برای یک واحد تولیدی کارخانه ای می تواند بهترین گزینه برای کارفرمایان باشد.


نحوه طراحی سایت صنعتی توسط گروه زدتیم چگونه می باشد؟

طراحی سایت برای شرکت های صنعتی یکی از انواع طراحی های خاص صنعتی می باشد که نیازمند گرافیست های حرفه ای و برنامه نویسان خبره می باشد. در یک سایت صنعتی باید امکاناتی مانند معرفی پروژه ها نوع خدمات و محصولات تولید شده، اطلاعات درباره شرکت و تماس، درباره افراد پرسنل و مدیریان نگاشته شود. گروه زد تیم با داشتن اطلاعات و تجربه کاری در زمینه طراحی وب سایت صنعتی می تواند بهترین خدمات اعم از هاستینگ، دامنه و ... را به شما ارائه دهد. اگر طراح سایت صنعتی شما سایت حرفه ای را طراحی کند می تواند کاربران خاص را به سمت خود جذب نماید به این ترتیب که با ساختن و ساختاربندی درست می توانید بستر معرفی محصولات خود را فراهم کنید و به اعتبار شرکت خود بیفزایید. ما با گرفتن اطلاعات شرکت تولیدی و یا کارخانه ابتدا به طراحی قالب متناسب با نوع خدمات شما می پردازیم. با داشتن سایت صنعتی می توانید نمونه محصولات و پروژه های خود را به مشتریان خود معرفی کنید.


مراحل طراحی سایت صنعتی از چه قرار است ؟

1-  جمع آوری و دریافت اطلاعات
2-  برنامه ریزی و طرح اولیه
3-  طراحی برنامه نویس
4-  بسط  توسعه
5-  کامپایل و تحویل  
6-  نگهداری و پشتیبانی


هزینه ساخت و راه اندازی وب سایت صنعتی چقدر است ؟

معمولا اعلام قیمت طراحی وب سایت های صنعتی متغییر میباشد و نمی توان برای قیمت را برای سایت های صنعتی بدون اطلاع از پارامتر های  مورد نیاز صاحبان صنعت تعیین نمود . با توجه به این اینکه کلیه وب سایت های صنعتی زد تیم به صورت حرفه ای و اختصاصی برای مشتریان طراحی میشود میتوانید با جلسه اولیه ای که با تیم زد تیم خواهید داشت از هزینه و قیمت پروژه خود با خبر گردید . کلیه هزینه ها و قیمت های اعلامی از سوی زد تیم با توجه به میزان زمان تخمین زده شده برای پروژه و امکاناتی مد نظر کارفرما متغییر میباشد . جهت اطلاع از توضیحات و قیمت طراحی سایت به صفحه آن مراجعه نمایید.


خدمات طراحی وب سایت حرفه ای زد تیم در کدام شهرهای کشور فعال است ؟


با توجه به داشتن مرکز های خدمات وب سایت زد تیم در شهرهای مختلف ایران میتوان تمرکز طراحی وب سایت زد تیم را در شهرهای مهم زیر تعریف کرد هر چند که در دیگر شهرهای دیگر ایران نیز زد تیم قادر به خدمت رسانی به مهندسین و کارفرمایان میباشد.هر چند که تمرکز رسمی ما طراحی سایت در کرج میباشد ولی در دیگر شهرهای دیگر ایران نیز مشتریان رضایتمند زیادی داریم

  • طراحی وب سایت صنعتی در کرج
  • طراحی وب سایت صنعتی در تهران
  • طراحی وب سایت صنعتی در تبریز
  • طراحی وب سایت صنعتی در رشت

    شما میتوانید از نمونه کارهای طراحی سایت حرفه ای صنعتی زد تیم دیدن نمایید و اگر تمایل داشتید با نمونه کارهای بیشتر و دیگر خدمات زد تیم با خبر گردید به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و سوالات خود را از شرکت طراحی وب سایت زد تیم بپرسید : )

جعفر عیوبی
1395-11-20
سلام توی کرج هم طراحی سایت صنعتی انجام میدین ما یک مجموعه پلی اتیلن هستیم در که نیاز داریم برای ما سایت طراحی بشه و به صورت اختصاصی اگر انجام میدین بفرمایید هزینه های طراحی سایت صنعتی و تولیدی چقدر است ؟
حسین طالبی
سلام جناب عیوبی بله یکی از خدمات اصلی ما طراحی سایت صنعتی هست که در کرج هم چون شعبه اصلیمون هست طبیعتا خدمات بالاتری نسبت به دیگر استان ها هست خوشحال میشیم سایت صنعتی شما رو طراحی کنیم . برای استعلام هزینه با شرکت تماس بگیرین با تشکر