قیمت طراحی سایت | تعرفه طراحی وب سایت اختصاصی زد تیم

قیمت طراحی وب سایت زد تیم چقدر است ؟

توضیحاتی در مورد نحوه قیمت گذاری یک پروژه طراحی سایت ؟


بازار طراحی وب سایت در ایران به نحوی شده است که زمانی که شما قیمت طراحی سایت را در اینترنت سرچ مینمایید میتوانید از قیمت 50 هزار تومان تا قیمت های بالای 100 میلیون تومان برای یک وب سایت هزینه پیدا نمود ولی چه امری باعث میشود که یک وب سایت تا این حد اختلاف قیمت داشته باشد و چه عواملی باعث میشود که قیمت یک پروژه قیمت های طراحی متفاوتی داشته باشد در زیر به برخی از موارد تاثیر گذار در قیمت طراحی وب سایت خواهیم پرداخت :


زبان برنامه نویسی یک وب سایت در قیمت طراحی سایت تاثیر دارد :


اگر سایت شما با سی ام اس های آماده توسط شرکت ها طراحی شود به عنوان مثال طراحی وب سایت شما با جوملا cms Joomla که شرکت های متعددی از نظر دولوپر و برنامه نویسی قالب در دنیا دارند همچون شرکت yoo theme ,  شرکت تولید کننده joomshaper و دیگر شرکت های معتبر در این حوزه میتواند در قیمت طراحی سایت جوملا یک وب سایت با توجه به امکانی که به شما میدهد تاثیر گذار باشد و همین امر برای طراحی سایت های وردپرسی wordpress webdesign نیز به همان حالت است و شرکت های همچون template monster اقدام به تولید قالب های آماده برای وب سایت های موضوعی مینمایند ولی خوب 2 مسئله در خصوص قیمت طراحی وب سایت جوملا و قیمت طراحی وب سایت وردپرسی در اینجا مطرح میشود که با چه هزینه هایی میتوان این وب سایت ها را ساخت و راه اندازی نمود . شرکت ها با توجه به انتشار این قالب ها از سوی شرکت های سازنده وردپرس و جوملا اقدام به خریداری این قالب ها مینمایند و قیمت این قالب ها از 50 دلار تا 500 دلار به ازای خرید قالب و بسته های نصبی سیستم های مدیریت محتوا متغییر است ولی این را در نظر بگیرید که امنیت هایی که این سیستم های سایت ساز دارد نیز میتواند این هزینه ها را تامین نماید یا نه ؟ آیا این سیستم ها برای نیاز های کاربران مناسب است یا خیر ؟ این سیستم ها با توجه به ماهیتی که دارند نیازمند به افزونه ها و ماژول های پرمیومی هستند به طوری که اگر نتوان این ماژول ها را برای این سیستم ها به روز رسانی نمود و اگر نتوان به قول معروف این افزونه های جوملا و وردپرس را آپدیت نمود امنیت این سیستم ها را زیر سوال خواهد برد . همانطور که میدانید سایت های جوملایی و وردپرسی معمولا از قالب های شبیه به هم و ساده برخوردار هستن د و این حس و قدرت متفاوت بون یک بیزینس را از کارفرما میگیرد که شما یا باید از این قالب ها استفاده کنید یا منتظر بمانید که این قالب های جهانی از سوی این شرکت های معتبر تولید شود تا شما بتوانید ری دیزاین برای مجموعه خود داشته باشید .


ایرادی دیگری که به این سیستم ها وارد میشود هرچند با افرونه های woocommerce نیز این سایت ها تجهیز شود ولی اساس سایت جوملا معرفی محصول و سایت وردپرس بلاگ است پس برای تجارت های کلان مناسب نیست و باگ های امنیتی زیادی به این سیستم ها وارد میشود . تعداد و افزایش این افزونه ها نیز درون این سیستم های مدیریت محتوا چیز دیگری را به همراه دارد و آن تعداد درخواست به سوی سرور و سنگین کردن سایت است پس میتوان با کم کردن تعداد این درخواست ها به سمت سرور این میزان سنگین بودن سایت را کاهش داد چیزی که در این 2 سیستم جوملا و وردپرس دیده نمیشود و کمتر دولوپری در ایران میتواند این میزان کاربری سایت را تامین کند و قول امنیت بالا را به کارفرما بدهد.


پس جایگزین مناسب برای سایت ها و استارت آپ ها استفاده از بهترین سرویس های کد نویسی است . خدماتی که شرکت طراحی سایت زد تیم به کاربران و مشتریان خود عرضه میکند و در قیمت گذرای های پروژه های خود نیز از آن استفاده میکند این است که در ابتدا هدف مشتری از طراحی سایت چیست ؟ دیده شده که یک شرکت برای این که تعداد مشتریان خود را به هر نحوی افزایش دهد اقدام به طراحی سایت رایگان و ارزان و یا با قیمت فوق العاده پایین مینماید .

اگر طرز تفکر کارفرماها و صاحبان وب سایت های آینده نیز همین باشد که :

  • شرکتی به من گفت همین سایت رو با 200 هزار تومان برای شما طراحی میکنم!!
  • شرکتی به من گفت که سایت شما رو در 5 روز طراحی میکنم با امنیت بالا !!
  • شرکتی به من گفت که بهترین سایت جوملا و ورپرس است زیرا شما حق انتخاب بین هزارن قالب دارید و گفتن نهایتا طراحی سایت شما با 1 میلیون تومان جمع میشود.
  • شرکتی به ما گفت که امنیت سایت جوملا و وردپرس شما را تامین میکنیم !!! ( در مورد سرعت بارگذاری حرفی نمیزنن )
  • روی دیوار زده طراحی سایت با پشتیبانی تضمینی 100 % فقط و فقط 50 هزار تومان با هاست و دامنه رایگان !! :|


خب این ها مواردی است که معمولا زمانی که تلفن شرکت ما به صدا در می آید با آن برخورد میکنیم و جایی تامل دارد که اگر بیزینس بخواهد به حالت جهانی فکر کند و خدمات خود را به دیگر شرکت های موجود در دنیا و یا مشتریان بین الملیلی عرضه کند آیا با این سیستم ها میتواند بخش مشتری مداری را رعایت کند.
آیا این سیستم ها توانایی پاسخگویی و پشتیبانی نرم افزاری مشتریان را دارد یا خیر ؟

هدف از وب سایت یکی از نکاتی است که شرکت های طراحی سایت باید از شرکت های کارفرما سوال نمایند.


نقطه قوت قیمت طراحی سایت زد تیم نسبت به دیگر سیستم های ارزان چیست ؟

بدون هیچ حاشیه ای از محصولی که عرضه میکنیم دفاع کرده و به توضیحات محصولات خود میپردازیم :

  1. برنامه نویسی شده توسط زبان php laravel : این سیستم به عنوان یکی از جدیدترین متد های روز برنامه نویسی دنیا مخصوصا ایالت متحده آمریکا هست . زد تیم با پرورش نیروهای متخصص در ایران در خصوص زبان برنامه نویسی لاراول علاوه بر تولیدی همین سایت با این زمان توانسته نگاه های مشتریان را به سمت قدرت برناهه نویسی این تیم و پشتیبانی فنی و امنیتی وب سایت ها و محصولات تولید شده جلب نماید .
  2. هر آنچه که در فکر دارید را خلق میکنیم : شاید این باور برای همگان سخت باشد ولی به دو از اغراق میتوانیم بگیم که برنامه نویسان و طراحان زد تیم با توجه به  طراحی وب سایت های php  و راه اندازی استارت آپ های متعدد با زبان برنامه نویسی laravel  به این باور رسیده اند که هر آن چیزی که مشتریان از نظر گرافیکی و از نظر کد نویسی برای وب سایت خود احتیاج دارن را برای آنها برنامه نویسی و طراحی مینماید. ما شما را محدود به انتخاب قالب های موجود نمیکنیم ما آنچه در ذهن شما هست را برای شما خلق میکنیم تا افراد را آنطور که در ذهن دارید به مشتری تبدیل کنید.
  3. برآورده سازی نیازهای افراد و تبدیل به مشتری : زد تیم با در نظر گرفتن کلیه جوانب کاری با طراحی بیزینس پلن مناسب برای هر پروژه ای اقدام به طراحی وب سایت شما خواهد نمود . با توجه به وجود افراد متخصص برنامه نویس ، دانشجویان و افراد خبره مسلط به قوانین بازاریابی و فروش ، دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی وب سایت در مجموعه زد تیم این شرکت میتوانید هر آنچه را که نیاز دارید را چه در زمان کنونی و چه در آینده برای سایت شما خلق نماید.
  4. امکان اضافه نمودن قابلیت های منحصر بفرد به وب سایت : چون متخصصین برنامه نویسی زد تیم از هسته برنامه نویسی سایت های خود به طور کامل با خبر هستند و کلیه روند پروژه شما را در مدت زمان مشخص برای شما برنامه نویسی و طراحی مینمایند پس به راحتی هر چه تمامتر نیز میتوانند امکاناتی را که شما در آینده برای بیزینس خود احتیاج دارید را به سایت شما اضافه نمایند.
  5. امنیت ، سرعت ، گرافیک : مجموعه زد تیم یک قانون نا نوشته شده در تیم خود دارد و این است که یا در بیزینس ها ادعای متخصص بودن را انجام ندهیم یا در آن بیزینس خبره باشیم . مشتریان ما به این باور و اطمینان رسیده اند که مجموعه زد تیم تاکنون در بخش پشتیبانی وب سایت های خود به هیچ عنوان کوتاهی نکرده است . کلیه سیستم های نوشته شده زد تیم بر روی سرورهای اخصاصی این مجموعه و در قالب برند زد بیت در حال فعالیت است و زد تیم با گماردن افرادی متخصص در این بخش امنیتی و پشتیبانی فنی وب سایت خیال کارفمایان را از done شدن وب سایت و هر گونه اتک و حمله وب سایت راحت نموده است . در بخش گرافیک نیز آنچه را که کاربران برای وب سایت خود نیاز داشته باشند ما برای آنها خلق خواهیم کرد . داشتن گرافیک کارانی خبره در این خصوص و داشتن مونه کارهای فوق حرفه ای در بخش طراحی و گرافیک میتواند گواه بر این قدرت باشد .


آیا قیمت سایت های زد تیم از نظر موضوعی در قیمت آن تاثیر گذار است ؟

100 درصد زمانی که شما از مجری یک وب سایت شرکتی میخواهید یا یک سایت فروشگاهی یا ک سایت شخصی یا در مراحل طراحی سایت بزرگتر یک سایت B2B و چند زبانه با توجه به حجم کاری که در کدنویسی آن برده میشود و امکاناتی که در این نوع سایت ها استفاده میشود در قیمت طراحی وب سایت نیز تاثیر گذرا است پس با یک جلسه با زد تیم میتوانید هم با مجموعه زد تیم از نزدیک آشنا شوید و هم یک فنجان قهوه را کنار ما میل نمایید : )


شرایط پرداخت هزینه های طراحی سایت به چه صورت است ؟

زد تیم در همه حال سعی دارد که حق را از هر نظری به مشتری بدهد و برای این قسمت از روند پروژه و طراحی سایت نیز راه حلی در نظر گرفته ایم .
مشتری میتواند در هنگام عقد قرار داد با زد تیم با توجه به قیمتی که بر روی طراحی سایت اختصاصی آن گذاشته شده است مبلغی را به صورت توافقی به عنوان پیش پرداخت به تیم طراحی سایت زد تیم پرداخت نماید . پس از شروع پروژه و شروع برنامه نویسی اختصاص سایت توسط زد تیم و دیدن یک حالت BETA از وب سایت و با حضور مشتری در محل شرکت مبلغ توافقی بعدی نیز به تیم زد تیم از سوی کارفرما پرداخت میگردد.


پس از این که 2 فاز از پروژه توسط زد تیم انجام شد و سایت طراحی شده از سوی زد تیم به مرحله آپلود بر روی سرور رسید و یوز پسورد ها نیز به مشتری تحوی داده شد کارفرما در مرحله نهایی اقدام به پرداخت هزینه خود به مجموعه زد تیم مینماید.
پس میتوان در حالت کلی نیز به این نتیجه رسید که با توجه به نیاز هایی که مشتریان از مجری دارند یعنی چه سایتی برای مجموعه خود میخواهند قیمت طراحی وبسایت شرکتی ، قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، قیمت طراحی وبسایت املاک ، قیمت طراحی وب سایت خبری ، قیمت طراحی وب سایت وب اپلیکیشن ها ، هزینه طراحی وب سایت ساختمانی و تعرفه طراحی سایت های دیگر طراحی سایت موضوعی متفاوت میباشد.

تغییر این نگرش در مشتریان که هزینه برای طراحی وب سایت یک هزینه نیست و یک سرمایه گذاری آنلاین برای خود کارفرماست از اهدافی است که زد تیم همیشه به آن پایبند بوده است و سعی بر آن داریم که با ارائه بهترین قیمت طراحی وب سایت در شهر های مختلف ایران این خدمات خود را به جای جای میهن عزیزمان برسانیم.


برخی از لینک هایی که در آینده محتوا در آن قرار خواهد گرفت هر چند که تمرکز رسمی ما طراحی سایت در کرج میباشد ولی در دیگر شهرهای دیگر ایران نیز مشتریان رضایتمند زیادی داریم :
قیمت طراحی سایت در کرج
قیمت طراحی سایت در تهران
قیمت طراحی سایت در اصفهان
قیمت طراحی سایت در شیراز
قیمت طراحی سایت در مشهد
قیمت طراحی سایت در تبریز


در ادامه اگر در مورد هزینه های احتمالی طراحی وب سایت و در مورد نحوه انجام طراحی سایت خود توسط زد تیم سوالی داشتید میتوانید با ما تماس  حاصل نمایید.
زد تیم دست شما را به گرمی برای یک تجارت طولانی مدت میفشارد : )


رضا مولایی
1395-11-20
ممون از مجموعه زد تیم بابت توضیحات کاملشون . من برای میخوام یه سایت فروشگاهی تاسیس کنم بعضی ها به من میگن از سیستم های پرستا شاپ میتونم استفاده کنم برخی دیگه هم بهم میگن از سایت های وردپرس و جوملایی هم میشه استفاده کرد به نظرتون چه سیستم هایی برای سایت فروشگاهی مناسبه و هزینه طراحی سایت های فروشگاهی زد تیم چقدره ؟ ممنون میشم جواب بدین
حسین طالبی
سلام جناب مولایی سایت های ووکامرس و پرستا شاپ هم خوب هستن ولی اگر واقعا بخواهید یک سیستم جامع داشته باشین که در اینده هم بخواهین بهش امکانات فروشگاهی خاص مثل شعبه نحوه پرداخت وجه اضافه کنید این سیستم ها محدودیت دارن . در مورد هزینه هم باید با شرکت تماس بگیرین که بسته به نیازهاتون و اینکه چه سیستمی میخواین به شما قیمت بدن. با تشکر