طراحی وب سایت دانلودی | طراحی سایت زد تیم

طراحی وب سایت دانلودی زد تیم چه ویژگی هایی دارد ؟

طراحی وب سایت دانلود توسط زد تیم ؟


یکی از وب سایت هایی که امروزه همه آن به آن به آن احتیاج خواهیم داشت و ممکن است برای دانلود مباحث خاص به آن مراجعه کنیم سایت های دانلود رایگان است همه ما میدانیم که برند های بسیاری در ایران در این خصوص در ایران فعالیت میکنند و وارد شدن به این بازار نیز میتواند کار بسیار سختی باشد ولی با یک بازارسازی و کمپ سازی درست هم میتوان آن را برای مشتریان طراحی نمود و این که با یک برنامه کمپ بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ میتوان آن را در این بازار سایت های دانلودی موفق نمود.


امکاناتی که یک سایت دانلودی میتواند داشته باشد چیست ؟

خب معمولا سایت های دانلود رایگان باید از ویژگی های متعدد زیر برخوردار باشند تا بتوانند در این بازار موفق باشند :


طراحی سایت هایی که توسط زد تیم برای سایت های دانلودی انجام میشود باید توانایی معرفی محصولات و اخبار نرم افزارهای تازه منتشر شده را داشته باشد.
سایت های دانلودی باید دارای منوی آبشاری برای دیدن نمونه کتگوری های و نرم افزارهای دانلودی در قالب وب سایت خود باشد.
سایت های دانلودی که طراحی میشوند باید از نوار های ساید برای معرفی نرم افزارهای ویژه باشد.
طراحی سایتی که برای سایت های دانلودی انجام میشود باید علاوه بر معرفی محصولات و نرم افزارهای تازه در سایت منتشر شده باید دارای ویژگی معرفی نرم افزارهای محبوب باشد.
سایت دانلودی باید دارای معرفی مطالب پربازدید و تگ های پربازدید وب سایت دانلودی باشد .
یکی از مهمترین بخش هایی که باید در سایت دانلودی در نظر گرفته شود بخش درآمد زایی آن وب سایت است که میتوان با در نظر گرفتن جایگاه های تبلیغاتی مناسب برای مطالب و اختصاص دادن جایگاه های تبلیغاتی برای موضوعات مختلف وب سایت بخش های تبلیغاتی آن وب سایت را هدفمند تر نمود.
این سایت ها میتوانند در 2 حالت اقدام به دانلود فایل های خود نمایند میتوانند هر کاربری ابتدا اقدام به عضویت در وب سایت نمایند و سپس اقدام به دانلود فایل ها نمایند یا به طور معمولی فایل های خود را به صورت لینک مستقیم از خود وب سایت دانلودی دانلود نمایند.
سایت های طراحی شده از نظر سرعت و از نظر موبایل بیس بودن و یا به عبارتی ریسپانسیو بودن آن میتواند بازار بیشتری را نسبت به دیگر رقبا سمت خود بکشاند.


نمونه کار موفق شرکت زد تیم در بخش دانلودی چیست ؟

زد تیم در سال پیش اقدام به راه اندازی وب سایتی از جنس مردم آذربایجان و شهر تبریز نمود و وب سایتی را با برند آراز دانلود راه اندازی نمود این وب سایت بدون بودجه های کلان تبلیغاتی و با برنامه ریزی درست کمپ دیجیتال مارکتینگ و طراحی بیزینس پلن مناسب شرکت طراحی سایت زد تیم شروع به کار کرد و هم اکنون این وب سایت جزو 3000 سایت برتر ایران میباشد که برای سایتی که تبلیغاتی کلانی در خصوص تبلیغات خود نکرده است بسیار موفقیت آمیز محسوب میشود. میتوان سایت آراز دانلود را یک نمونه طراحی سایت دانلودی برای شرکت زد تیم نام برد که هم از نظر کمپ دیجیتال مارکتینگ و هم از نظر دیزاین و طراحی قالب یک نمونه کار طراحی سایت دانلودی موفق است.


هزینه طراحی وب سایت های دانلودی چقدر است ؟


قیمت هر سایتی همانطور که در بخش های دیگر وب سایت به آن پرداختیم با توجه به امکاناتی که برای آن وب سایت در نظر گرفته میشود متغییر است و زد تیم سعی بر آن دارد که وب سایت های حرفه ای دانلودی به جای وب سایت های ارزن قیمت دانلودی به مشتریان خود عرضه کند زیرا طراحی وب سایت های دانلودی ارزان که توسط برخی از شرکت طراحی سایت در ایران عرضه میشود ممکن است به عدم علت پشتیبانی شرکت طراحی سایت و خود کارفرما با شکست مواجه شود حال میتواند انتشار مطالب نا مناسب برای دانلود باشد و هم میتواند به علت امنیت کد نویسی خود وب سایت باشد و طراحی سایت اختصاصی وب سایت دانلودی که زد تیم به مشتریان خود عرضه مینماید شامل این موارد امنیتی بالا ، پیشنهاد سرور مناسب برای دانلود مطالب دانلودی اختصاصی در سرورهای اختصاصی و همچنین قیمت مناسب متناسب با امکانات سایت دانلودی است. جهت اطلاع از توضیحات و هزینه طراحی وب سایت به صفحه آن مراجعه نمایید.


برخی از شهرهایی که زد تیم در آن قادر به خدمت رسانی به عزیزان است ؟

زد تیم با توجه به موقعیت شغلی خود قادر خواهد بود تا در شهرهای بزرگ ایران اقدام به خدمت رسانی به هموطنان نماید در حالت کلی سعی دارد ابتدا شهرهایی را در نظر بگیرد که در آن نسبت به دیگر شهرهای دیگر ایران توانایی خدمت رسانی دارد و در دیگر شهرهای ایران نیز زد تیم توانایی طراحی وب سایت دانلودی را خواهد داشت. هر چند که تمرکز رسمی ما طراحی سایت در کرج میباشد ولی در دیگر شهرهای دیگر ایران نیز مشتریان رضایتمند زیادی داریم
طراحی وب سایت دانلودی در کرج
طراحی وب سایت انلودی در تهران
طراحی وب سایت دانلودی در تبریز
طراحی سایت دانلودی در مشهد
طراحی وبسایت دانلودی در تبریز

اگر هنوز برای شما سوالی در خصوص نحوه طراحی وب سایت دانلودی مانده است و در مورد قیمت و مراحل طراحی سایت دانلودی پرسشی دارید میتوانید به بخش تماس با ما زد تیم مراجعه نمایید و سوال خود را از ما بپرسید : )